rodinný kalendář 2021 sada

Opět jsme pro vás připravili praktického pomocníka při organizaci vašeho roku 2021. Formát kalendáře je A3. Každý měsíc je na jednom listu. Důležité svátky a významné dny jsou předtištěny a ke kalendáři dostanete arch samolepek, které si budete vlepovat tam, kam bude potřeba. Volná políčka v jednotlivých dnech můžete polepit zmíněnými samolepkami, nebo použít vlastní kreativitu. Kalendář se zavěsí pomocí mechaniky, kterou si nalepíte nebo navrtáte na zeď, na skříň, prostě tam, kde bude kalendář nejlépe sloužit... V příštím roce si pak stačí jen další nové stránky nasunout na mechaniku. Jednoduchost a funkčnost, to jsou naše hesla :)

Jedná se o model kalendáře, který si doma vyrábíme už mnoho let a slouží skvěle, proto jsme se rozhodli jej připravit i pro vás, naše milé zákazníky :)

350 Kč
Skladem

V ceně kalendáře obdržíte:

- 13 x perforované listy A3 pro rok 2021
- 1 x arch A4 obsahující 65 samolepek pro nejběžnější události (kadeřník, lékař, trénink, ...). Samolepky lze dokupovat i samostatně tady.
- 1 x kovová mechanika sloužící k upevnění na jakýkoliv povrch (lze upevnit na šroubky, hmoždinky, nebo přilepit např. Mamutem)

Kód Kód: 548
Kategorie: kalendář